DROP 4vl 2km SM09/ 125 G.657A2 Corning LSZH

DROP1000 kabel Solarix 4vl 9/ 125 3,6mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-4-OS-LSOH Popis; Optický kabel Solarix SXKO-DROP-4-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a ... viac
Objednávací kód: 5026102013
Kód výrobcu:
Výrobca: SOLARIX
Záručná lehota: 60 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 707,99 €
Cena s DPH: 849,59 €
Porovnání Oblíbené

DROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125 3,6mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Popis

Optický kabel Solarix SXKO-DROP-4-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů.

Klíčové vlastnosti

  • 100% dielektrický - neobsahuje kovy
  • Extrémní ohebnost - Corning vlákno G.657.A2
  • Vysoká tahová odolnost - 1000N
  • Univerzální použití - LSOH UV stabilní plášť
  • Instalace mezi sloupy až 160m

Technické parametry

Typ kabelu: drop
Typ vlákna: 9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště: Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně: bez gelový
Provozní teplota: -20°C až 50°C
Instalační teplota: -5°C až 40°C
Skladovací teplota: -25°C až 60°C
Specifikace vlákna: G.657.A2
Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
Průměr kabelu: 3.6 ± 0.2 mm
Hmotnost kabelu (kg/km): 12.5 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 4x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 7x D kabelu

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 2000
Barva Černá
bez konektoru 2